Hvem er AdNudging?

Om Os

Vi er et 100% specialiseret Google Ads-bureau. Vi samarbejder med vores klienter om at skabe resultateter på Google.

Vi kan gøre det samme for dig.

0 +

Klienter

På det danske og internationale marked.

0

Års erfaring

Siden 2015 har vi arbejdet med Google Ads.

0

Praktikanter

Vi har kun erfarne specialister i Google Ads.

Empati

De ændringer, vi foretager, skal skabe en positiv forskel for alle, der er inkluderede – teamet, kunden og kundens kunder. Vi bestræber os på at danne grundlaget for en meningsfuld, brugbar og lærerig oplevelse for alle involveret.

Kontinuerlig innovation​

Vi går op i vores håndværk, og vi tager os tid til at gå i dybden, når det drejer sig om vores kunder og vores arbejde. Hvis vi ikke leverer, kommer kunder ikke igen – derfor er godt og bundsolidt arbejde en hjørnesten af vores forretning.

Skræddersyet løsninger

Alle forretninger er unikke, og derfor skal vores løsninger også være det. Vi skræddersyer vores marketingmaskiner til den enkelte kunde for at opnå de bedste resultater, fordi vi intet mindre forventer af os selv.

Sådan Gør Vi

I alt, vi gør, bestræber vi os på at udleve disse tre kerneprincipper, der danner fundamentet for vores forretning.

Derudover måler vi vores succes på din bundlinje – ikke på kliks og visninger.

Vores Historie

I 2015 blev AdNudging stiftet af Andreas Randløv, som ønskede at løfte Google Ads-niveauet i Danmark.

Mød vores team

Andreas Randløv

CEO & Founder
andreas@adnudging.com

Lars Christian Lund Larsen

Head of Google Ads & Partner
lars@adnudging.com

Peter Hastrup Brisson

Google Ads Specialist
peter@adnudging.com

Waseem Elahi

Google Ads Specialist
waseem@adnudging.com

Frederik Brøndum

Google Ads Specialist
frederik@adnudging.com

Nikolaj Steen

Google Ads Specialist
nikolaj@adnudging.com

Viktor Funch Beck

Content Manager
viktor@adnudging.com

Google Partner

Som Google Partner er vi anerkendt for vores ekspertise og succesfuld kampagnestyring i Google Ads. Dertil er alle vores specialister certificeret i Google Ads.

Anmod om en Gratis Analyse

Lad vores team af specialister lave en gratis og uforpligtende analyse af din Google Ads-konto og se om du har potentiale for vækst på Google.