Om os

Vi er samarbejdspartnere. Google Partnere.
Digitale Rådgivere. Udviklere.
Innovatører. Perfektionister.

Vi er AdNudging

For 9 år siden blev AdNudging stiftet af Andreas Randløv, som ønskede at løfte Google Ads-niveauet i Danmark (få hele historien her).

Dét, som gør AdNudging til et af de absolut førende Google Ads-bureauer er, at vi er 100 % specialiseret i Google Ads; vi har kun erfarne specialister ansat og har udviklet vores eget software, som gør vores arbejde endnu mere effektivt. Derudover måler vi vores succes på din bundlinje – ikke på kliks og visninger.

I alt, vi gør, bestræber vi os på at udleve disse tre kerneprincipper, der danner fundamentet for vores forretning.

Empati

De ændringer, vi foretager, skal skabe en positiv forskel for alle, der er inkluderede – teamet, kunden og kundens kunder. Vi bestræber os på at danne grundlaget for en meningsfuld, brugbar og lærerig oplevelse for alle involveret.

Kontinuerlig innovation

Vi går op i vores håndværk, og vi tager os tid til at gå i dybden, når det drejer sig om vores kunder og vores arbejde. Hvis vi ikke leverer, kommer kunder ikke igen – derfor er godt og bundsolidt arbejde en hjørnesten af vores forretning.

Sådan gør vi

Alle forretninger er unikke, og derfor skal vores løsninger også være det. Vi skræddersyer vores marketingmaskiner til den enkelte kunde for at opnå de bedste resultater, fordi vi intet mindre forventer af os selv.

Vores hold

Andreas Randløv

CEO & Founder
andreas@adnudging.com

Lars Christian Lund Larsen

Head of Google Ads & Partner
lars@adnudging.com

Peter Hastrup Brisson

Google Ads Specialist
peter@adnudging.com

Magnus Gudbergsen

Google Ads Specialist
magnus@adnudging.com

Waseem Elahi

Google Ads Specialist
waseem@adnudging.com

Frederik Brøndum

Google Ads Specialist
frederik@adnudging.com

Nikolaj Steen

Google Ads Specialist
nikolaj@adnudging.com

Viktor Funch Beck

Content Manager
viktor@adnudging.com

„ AdNudging.com har været med til at løfte vores Google Ads-indsats til et højere niveau, og de har leveret en flot stigning i nye kunder på 31 %. “

PATRICK T. RASMUSSEN / CMO, DINERO

Er du klar til at udnytte dit fulde potentiale inden for online markedsføring?